Дивись, твоє замовлення тут :)   →

Як обрати фризбі?


Фризбі, що представлені в нашому магазині, можна умовно поділити на категорії: любительські, професійні, такі що світяться, дог-фризбі, фристайл, дитячі.Любительські

Якщо ви тільки починаєте кидати фризбі, то на цьому етапі важливо, щоб диск добре летів і коштував небагато. На наш погляд, в цій категорії найбільше підходить фризбі нашого виробництва - Gotcha! Вони класно летять, коштують набагато дешевше, ніж диски для спортсменів.

Спортивні фризбі

До цієї категорії належать більш професійні диски Discraft і Yikun. На даний момент - це найкращі за якістю і аеродинамічним властивостям фризбі, еластичні і міцні. Вони відповідають світовим стандартам і використовуються спортсменами в офіційних змаганнях.
Диски що світяться

Любиш нічні прогулянки з друзями? Фризбі GoSports чудово покращать нічні будні. Це яскраві літаючі диски, що світяться, зі вбудованою батарейкою і світлодіодами. Летять стабільно, далеко, чудово виглядають в темряві під час польоту і іще краще на фото.
Для фристайлу

Для тих, кому не цікаво просто кидати тарілочку, а цікаві різноманітні фризбі-трюки, у нас є диски Discraft Sky-Styler – це професійні якісні диски для фристайлу.


Вони мають такий самий якісний пластик, що і у інших дискрафтів, проте їх форма більш зручна для трюків – широкі борти і менша вага. Фризбі Discraft Sky-Styler, як і інша продукція Discraft, визнані спортсменами-фристайлерами у всьому світі.
Дог-фризбі

Для гри з собакою потрібен спеціальний диск дог-фризбі Hyperflite або Hero. Ці диски представлені в двох розмірах - для великих і маленьких собак (або цуценят).
Дитячі

Якщо ви шукаєте літаючий диск для дитини до 10 років, то ми рекомендуємо купувати спеціальні дитячі диски. Такі фризбі мають чудову аеродинаміку і пластик, і відрізняються від стандартних дисків лише розміром і вагою. Такий диск набагато легше кидати дітям.